VOC Znojmo

Prožijte znovu atmosféru festivalu VOC Znojmo s novým videem

Kvalitní vína, poutavá hudba, jedinečné prostředí královského města Znojma a hlavně návštěvníci, kteří si užívají pohodovou atmosféru, to vše provázelo 12. ročník festivalu VOC Znojmo, který se letos uskutečnil v netradičním termínu 5. září. Nyní si tyto dojmy můžete připomenout díky našemu videu.

Video z festivalu z dílny společnosti VideoBrothers najdete zde na webu v záložce VIDEA. Přímý odkaz na video je youtu.be/9lFarWav5k8

Místo do centra města zamířili letos návštěvníci k rotundě svaté Kateřiny, na nádvoří znojemského hradu či na Káru. Místa, která každý Znojmák s oblibou vyhledává a nově příchozím vyrazí dech, zároveň poskytla dostatek prostoru pro všechny příznivce dobrého vína.

Členská vinařství VOC Znojmo nabízela vína nového ročníku 2020 z dubnové i srpnové komise, starší ročníky i ryzlinky Královské řady. Na výběr bylo 76 vín odrůd Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský, popř. cuvée těchto odrůd.

Video z festivalu je nejen ohlédnutím za uplynulým ročníkem, ale také pozvánkou na ten příští, který plánujeme tradičně na 8. května. Což je dobrá zpráva, protože od dalšího festivalu nás nyní dělí už jen 8 měsíců!

Festival se konal pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana a za podpory Vinařského fondu ČR, města Znojma, Svazu vinařů ČR a Jihomoravského kraje.