VOC Znojmo

Hlasujte pro Vlkovu věž v soutěži TOP vinařský cíl

Vlkova věž se podruhé dostala do hledáčku prestižní soutěže TOP vinařský cíl. Pro informační centrum VOC Znojmo, vinotéku a vyhlídkovou věž v jednom můžete hlasovat až do 30. září. Podpořte nás i vy!

Hlasujte pro Vlkovu věž v soutěži TOP vinařský cíl

Za vínem cestuje po České republice každoročně statisíce turistů, kteří chtějí spojit víno a cestování. Orientovat se v nabídce jim má právě soutěž TOP vinařský cíl, neboť tyto cíle splňují nejen náročná kritéria, která berou v potaz garanti soutěže, ale mají dobrý ohlas ze strany návštěvníků – díky hlasování.

 

Informační centrum VOC Znojmo s vyhlídkovým ochozem, možností degustací vín ze speciálního vinného baru i jejich prodejem a s nabídkou velkého množství informačních materiálů o vinařství na Znojemsku najdete v historické Vlkově věži na Kollárově ulici ve Znojmě. Posláním Informačního centra VOC Znojmo je informovat turisty především o vinařstvích a vinařských akcích. Dostupné jsou zde veškeré informace o jednotlivých členech VOC Znojmo. V letošním roce navíc Vlkova věž získala oficiální certifikaci vinařské turistiky v kategorii vinotéka, kterou uděluje Národní vinařské centrum.

 

Hlasovat pro Vlkovu věž můžete prostřednictvím webu www.topvinarskycil.cz nebo přímo z odkazu http://topvinarskycil.cz/vlkova-vez-informacni-centrum-voc-znojmo/235. Pro TOP vinařský cíl může každý hlasovat pouze jednou.

 

Hlasování prostřednictvím webových stránek bude ukončeno 30. září a slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 13. října v Louckém klášteře ve Znojmě. Soutěž TOP vinařský cíl probíhá letos popáté a organizuje ji Vinařský Institut. Více informací na www.topvinarskycil.cz.


Hlasujte pro Vlkovu věž v soutěži TOP vinařský cíl