VOC Znojmo

Hlasujte v soutěži Můj vinař roku pro vinaře VOC Znojmo

Prestižní soutěž Vinař roku se blíží do finále. Hlavní část soutěže, tu odbornou, mají ve své moci špičkoví degustátoři z celého světa a než vydají konečný verdikt, musí degustovat stovky soutěžních vzorků. Letos ale může svého nejoblíbenějšího vinaře zvolit i veřejnost. Pojďte do toho a podpořte naše vinaře!

Hlasovat můžete pro následující vinařství z VOC Znojmo: Vinařství LAHOFER, Vinařství rodiny Špalkovy, ZNOVÍN ZNOJMO a VINICE – HNANICE. Hlasovat je možné až do neděle 20. srpna na http://vinarroku.cz/muj-vinar-roku-2017/ (odkaz na hlasování najdete na konci stránky).

 

Kromě toho, že podpoříte svého oblíbeného vinaře, se můžete těšit i na hodnotné ceny od organizátorů. Budeme proto velice rádi, pokud některému z našich vinařů pošlete svůj hlas!

 

A na jaké ceny se můžete těšit?

1x – Víno na rok zdarma - tedy láhev vína na každý kalendářní den v roce

1x – Kombinovaná lednice Whirlpool z nové řady Supreme NoFrost model BSNF8452 OX

5x – Předplatné časopisu Wine&Degustation

5x – Sada prémiových olejů z lisovny Hanys

10x – Kniha Průvodce nejlepšími víny České Republiky

 

Vinař roku je prestižní nezávislá soutěž, jejímž cílem je hodnotit kvalitu vína produkovaných vinaři a vinařstvími z České republiky. Podílejí se na ní prvotřídní sommelieři z České republiky i ze zahraničí. Pořádá ji Český archiv vín ve spolupráci s Vinařskou asociací ČR a Asociací sommelierů ČR.Kompletní výsledky jsou na webu www.vinarroku.cz.