VOC Znojmo

Máme dobrou zprávu! Vinobus startuje 1. dubna

Vinařský turistický autobus Vinobus VOC Znojmo odstartuje svoji premiérovou sezónu v pátek 1. dubna. Znojemsko tak nabízí jednu z největších a nejzajímavějších novinek pro turisty v republice. Díky Vinobusu totiž budete moci zavítat jednoduše ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž byste museli řešit, jak se dopravíte tam a zpět. Jelikož je Znojemsko ideálním cílem i pro milovníky cykloturistiky, nosič na kola je samozřejmostí. A abyste měli všechny informace na jednom místě, zřídili jsme speciální web – vinobus.vocznojmo.cz

Máme dobrou zprávu! Vinobus startuje 1. dubna

Vinobus je po Informačním centru ve Vlkově věži dalším projektem, kterým bychom chtěli vinařskou turistiku oživit a nabídnout návštěvníkům možnost zavítat do Znojma i jeho okolí. Věříme, že se vám Vinobus bude líbit a že jej při návštěvě Znojemska využijete!

 

Vinobus s kapacitou 32 míst bude jezdit po dvou trasách od středu Znojma, přesněji od Vlkovy věže, Informačního centra VOC Znojmo, až po vinařské obce. Součástí Vinobusu je nosič na 20 kol, neboť trasa Vinobusu je propojená s cyklostezkami. Kromě předem stanovené trasy bude možné si pro větší skupiny Vinobus objednat i zvlášť. Trasy jsou upravované tak, aby nabízely maximálně atraktivní zastávky. Každá z nich je označena informačním panelem.

 

Cesta Vinobusem má být opravdovým zážitkem, rozhodně nemá jít jen o to dopravit se z jednoho místa na druhé. Každý cestující navíc obdrží katalog Vinobusu, kde jsou i tipy na výlety do okolí, a památeční jízdenku. Ti, kteří se na cestu Vinobusem vydají v pátek 8. dubna, dostanou na památku i speciální tričko VOC Znojmo s logem Vinobusu. A protože jsme spojili síly i s městem Znojmem, máme pro ty cestující, kteří s námi budou cestovat o víkendu od 15. do 17. dubna, připravený malý dárek v podobně volné vstupenky na znojemskou radniční věž.

 

V rámci Festivalu vína VOC Znojmo, který se každoročně koná 8. května a který je nejvýznamnější akcí spolku VOC Znojmo, bude možné vidět Vinobus přímo na Horním náměstí ve Znojmě. Součástí programu totiž bude jeho slavnostní křest, kterého se zúčastní jeho největší podporovatelé.

 

Vinobus VOC Znojmo je společným projektem vinařů sdružených do spolku VOC Znojmo. Hlavními podporovateli Vinobusu jsou Jihomoravský kraj, město Znojmo, Vinařský fond ČR a obce Tasovice a Chvalovice. Více informací na vinobus.vocznojmo.cz nebo na facebooku VOC Znojmo.


Máme dobrou zprávu! Vinobus startuje 1. dubna
Máme dobrou zprávu! Vinobus startuje 1. dubna