VOC Znojmo

Navštivte nás na veletrhu Wine Prague

Výstaviště PVA Expo Praha Letňany se ve dnech 29. až 31. května 2017 stane místem zasvěceným vínu. Koná se tu totiž uznávaný mezinárodní veletrh Wine Prague. Stejně jako v loňském roce se akce účastní také spolek VOC Znojmo společně, a to s městem Znojem.

Navštivte nás na veletrhu Wine Prague

Rádi vás přivítáme u našeho stánku, kde budete moci nejen ochutnat nově zatříděná vína VOC Znojmo, ale seznámíme vás také s našimi projekty, s novinkami ohledně našeho Vinobusu, představíme vám Královskou řadu, poklad mezi našimi víny,a pozveme vás i na další akce, kterých se budeme jakospolek účastnit. Prezentovat ale budeme i Znojemsko jako takové a vše, co je s vínem spojené – ať už jde o vinařské sklepy, vinice, cyklostezky či turistické cíle, které jsou s vínem spojené, včetně našeho informačního centra ve Vlkově věži ve Znojmě.

 

VOC Znojmo se bude na veletrhu Wine Prague pyšnit jednou z největších expozic. Vedle samotného spolku a jednotlivých vinařů se společně s vinařstvími prezentuje také město Znojmo, což je naprosto výjimečné. Stánek #znojmochutna bude lákat do vinařského města Znojma nejen milovníky tohoto královského moku, ale také milovníky historie, krásné přírody či aktivního odpočinku. Letošní kampaň na podporu turistického ruchu se totiž nese v duchu hesla #znojmochutna.

 

Návštěvníci veletrhu mohou nejen navštívit stánky všech vystavovatelů, ale také rozsáhlý doprovodný program. Program veletrhu i další informace naleznete na www.wineprague.com.


Navštivte nás na veletrhu Wine Prague
Navštivte nás na veletrhu Wine Prague