VOC Znojmo

Navštivte s námi Špilberk Food Festival

Příští týden čeká vinaře VOC Znojmo další akce. Svá vína nabídnou na Špilberk Food Festivalu, který bude probíhat od 5. do 7. června v prostorách starobylého hradu Špilberk v Brně. Gastronomické lahůdky vybraných jihomoravských restaurací doplní mimo jiné právě vína VOC Znojmo. Neváhejte a navštivte Špilberk Food Festival! A nezapomeňte zastavit se u našeho stánku. Naše vína do gastronomie patří. K dobrému jídlu patří přece i dobré víno.

Navštivte s námi Špilberk Food Festival

Gurmány čeká na Špilberku opravdový třídenní festival lahůdek. V historických kulisách hradu předvedou své kuchařské umění špičky svého oboru. Pro nás je čest, že můžeme tyto gurmánské speciality doprovodit předními znojemskými víny, tedy víny odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené.

 

Kromě degustace vína VOC Znojmo u stánku se mohou návštěvníci v pátek a v sobotu těšit na řízené degustace vín VOC Znojmo prezentované předními znojemskými sommeliery. Tyto řízené degustace budou spojené s prohlídkou kasemat hradu Špilberk.

 

První ročník Špilberk Food Festivalu proběhl v roce 2012 a od té doby se těší stoupajícím oblibě hostů. Je určený milovníkům delikátního jídla, ale i těm, kteří chtějí ochutnat speciality z restaurací, do kterých běžně nechodí.

 

Vína VOC Znojmo jsou součástí festivalu od samého začátku. Snoubení vína a pokrmů je totiž jednou z hlavních myšlenek, kterou vinaři VOC Znojmo prosazují. Více informací o festivalu najdete na www.spilberkfoodfestivalu.cz.


Navštivte s námi Špilberk Food Festival
Navštivte s námi Špilberk Food Festival