VOC Znojmo

Rezervační systém Vinobusu spuštěn!

Od pondělí 29. srpna je nově spuštěn rezervační systém na Vinobus VOC Znojmo. „Možnost rezervovat si místo ve Vinobusu byla jednou z nejčastějších dotazů od cestujících. Proto jsem rád, že se nám ho dnešním dnem podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela.

Rezervovat si své místo ve Vinobusu lze na www.vinobus.vocznojmo.cz  v sekci Rezervace (přímý odkaz http://vinobus.vocznojmo.cz/cs/rezervace), kde jsou k nalezení kompletní informace. Z organizačních důvodů jsou rezervace možné nejpozději 48 hodin před jízdou a rezervace je možná jen na první jízdu v 9:00. „Jízdu je samozřejmě možné přerušit a cestující může nastoupit v daný den zpět v jinou hodinu nebo na jiné zastávce. Při nejlepší vůli ale nejsme schopní garantovat opětovný nástup v případě plné obsazenosti Vinobusu,“ dodává Koudela.

 

Další možností je pronájem Vinobusu na soukromé akce. Rezervace je možná nejpozději 2 pracovní dny před objednávaným termínem a pronajmout si Vinobus lze jen v termínech mimo pravidelnou přepravu, tzn. pouze mimo dny uvedené v jízdním řádu.

 

„Uvidíme, jak se rezervační systém uchytí. Od cestujících míváme četnou zpětnou vazbu, co se jim na Vinobusu líbilo, co by zlepšili a podobně. Často hovořili právě o možnosti rezervace míst. Proto věřím, že se jedná o vstřícný krok směrem k větší spokojenosti cestujících Vinobusu,“ uzavírá Koudela.