Rezervační systém Vinobusu spuštěn! VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

Rezervační systém Vinobusu spuštěn!

Od pondělí 29. srpna je nově spuštěn rezervační systém na Vinobus VOC Znojmo. „Možnost rezervovat si místo ve Vinobusu byla jednou z nejčastějších dotazů od cestujících. Proto jsem rád, že se nám ho dnešním dnem podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela.

Rezervovat si své místo ve Vinobusu lze na www.vinobus.vocznojmo.cz  v sekci Rezervace (přímý odkaz http://vinobus.vocznojmo.cz/cs/rezervace), kde jsou k nalezení kompletní informace. Z organizačních důvodů jsou rezervace možné nejpozději 48 hodin před jízdou a rezervace je možná jen na první jízdu v 9:00. „Jízdu je samozřejmě možné přerušit a cestující může nastoupit v daný den zpět v jinou hodinu nebo na jiné zastávce. Při nejlepší vůli ale nejsme schopní garantovat opětovný nástup v případě plné obsazenosti Vinobusu,“ dodává Koudela.

 

Další možností je pronájem Vinobusu na soukromé akce. Rezervace je možná nejpozději 2 pracovní dny před objednávaným termínem a pronajmout si Vinobus lze jen v termínech mimo pravidelnou přepravu, tzn. pouze mimo dny uvedené v jízdním řádu.

 

„Uvidíme, jak se rezervační systém uchytí. Od cestujících míváme četnou zpětnou vazbu, co se jim na Vinobusu líbilo, co by zlepšili a podobně. Často hovořili právě o možnosti rezervace míst. Proto věřím, že se jedná o vstřícný krok směrem k větší spokojenosti cestujících Vinobusu,“ uzavírá Koudela.