Vinobus nabízí pro obyvatele regionu zdarma speciální víkendové jízdy VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

Vinobus nabízí pro obyvatele regionu zdarma speciální víkendové jízdy

Objevte krásy našeho regionu s Vinobusem VOC Znojmo! Všichni obyvatelé regionu Znojemska jsou srdečně zvány na mimořádné jízdy Vinobusu, které se budou konat o dvou dubnových víkendech. Jízdy budou zdarma!

Vinobus nabízí pro obyvatele regionu zdarma speciální víkendové jízdy

Hlavní sezóna Vinobusu začne v květnu. V dubnu bychom chtěli dát možnost domácím, obyvatelům našeho regionu, aby si i oni vyzkoušeli náš Vinobus a navštívili s námi místa proslulá i méně známá a poznali blíže vinice, na kterých zrají naše nejlepší vína. Mimořádné jízdy Vinobusem se budou konat o dvou víkendech: 21. – 22. dubna a 28. – 29. dubna, tak neváhejte a vyrazte s námi na výlet!

 

Jízdní řád bude v těchto mimořádných dnech platit jako v loňské sezóně, tj. Vinobus pojede 3× denně v 10.00, 13.00 a 16.30 hod.. Nastoupit a vystoupit je z organizačních důvodů možné jen na Masarykově náměstí, nejsme totiž schopní garantovat opětovný nástup. Rezervace místa nebude možná, a tak můžeme jen stěží odhadnout, kolik dorazí lidí. Jízdní řád je k nalezení na www.vinobus.cz. Kdo bude chtít, může na vybraných zastávkách degustovat vína, degustace jsou placené. Těšíme se na vás!

 

 

 
Dokumety ke stažení: