VOC Znojmo zahájilo charitativní prodej archivních vín VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

VOC Znojmo zahájilo charitativní prodej archivních vín

Spolek VOC Znojmo slaví díky 10. ročníku svého Festivalu VOC Znojmo pomyslné narozeniny, a tak se je rozhodl oslavit tak, že se o radost podělí s ostatními a podpoří dobrou věc: Dětské centrum Znojmo. Mimořádně tak uvolnila do internetového prodeje archivní vína VOC Znojmo, která nejsou na volném trhu k dostání. K dispozici jsou od každého vína vždy jen dvě lahve.

VOC Znojmo zahájilo charitativní prodej archivních vín

Z 10. ročníku festivalu máme obrovskou radost, proto bychom rádi rozradostnili někoho dalšího.  S vinaři proto přicházíme s myšlenkou exkluzivního prodeje našich archivních vín, které jinde již nejsou k dostání. Navíc i v tomto mimořádném prodeji jsou vína jen v omezeném množství, a tak doporučujeme s nákupem neotálet!

 

Každý, kdo si zakoupí lahev archivního vína VOC Znojmo, obdrží společně s lahví speciální certifikát. Chceme tímto alespoň symbolicky poděkovat všem, kteří se zapojí do naší charitativní akce a podpoří tak spolu s námi dobrou věc. Vybírejte a potěšte se výjimečnými víny, která vám ukážou svůj potenciál a vyzrálost!

 

Prodej vín probíhá ve spolupráci s e-shopem Vinotrh.cz, přesný odkaz na charitativní akci VOC Znojmo je www.vinotrh.cz/charita. Prodej bude ukončen 7. května nebo do vyprodání archivních vín VOC ZnojmoVýtěžek z prodeje bude předán Dětskému centru Znojmo přímo 8. května na Festivalu vín VOC Znojmo.