Znovínsky Sauvignon VOC Znojmo zazářil na soutěži v Jižní Africe VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

Znovínsky Sauvignon VOC Znojmo zazářil na soutěži v Jižní Africe

Na mezinárodní soutěži Michelangelo International Wine Awards, která se konala na začátku října v Kapském městě v Jihoafrické republice, zazářila vína Znovínu Znojmo. Ocenění Double Gold si odnesl Sauvignon VOC Znojmo ročníku 2018.

Znovínsky Sauvignon VOC Znojmo zazářil na soutěži v Jižní Africe

V soutěžilo bylo přes 2 000 vín z celého světa a úspěch znovínského Sauvignonu VOC Znojmo je skvělým výsledkem. Potvrzuje to, že naši vinaři opravdu umějí vína světové kvality!

Znovín navíc získal Trofej Kühne & Nagel za nejvýše hodnocenou sérii zahraničního producenta.

Znovín uspěl v ve složení Double Gold Znovín Znojmo Sauvignon 2018/8335 VOC Znojmo, Gold Znovín Znojmo Tramín červený 2017/7356 výběr z bobulí, Silver Znovín Znojmo Rulandské šedé 2017/7568 pozdní sběr, Silver Znovín Znojmo Neuburské 2018/8363 výběr z hroznů.

„Moc nás ocenění těší, zvláště pak ocenění Sauvignonu VOC Znojmo ročník 2018. Ukazuje se, že vína označená VOC Znojmo jsou skutečně světová,“ těší se z úspěchu ředitel Znovínu Znojmo Pavel Vajčner.

 Hlavním smyslem soutěže Michelangelo Awards je poskytovat spotřebitelům nestranný názor na ta nejlepší vína a lihoviny na světě. Od zahájení v roce 1997 působilo porotě soutěže více než 170 různých porotců ze 46 zemí.