Aktualita: Festival vín VOC Znojmo 2022 opět se systémem placení NFCtron
 

Festival vín VOC Znojmo 2022 opět se systémem placení NFCtron

zveřejněno:  3. 5. 2022
Festival vín VOC Znojmo 2022 opět se systémem placení NFCtron Ochutnávky vín se letos, stejně jako minulý rok, platí čipem, na který si dobijete kredit. Platit s ním můžete i lahve. První dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma. V místě akce se už žádná hotovost nevrací. Už v průběhu akce můžete vyplnit číslo bankovního účtu ve vaší online účtence a peníze se vám po akci automaticky vrátí zdarma v rámci celé Evropy.

Ochutnávky vín se letos, stejně jako minulý rok, platí čipem, na který si dobijete kredit. Platit s ním můžete i lahve. První dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma.

V místě akce se už žádná hotovost nevrací. Už v průběhu akce můžete vyplnit číslo bankovního účtu ve vaší online účtence a peníze se vám po akci automaticky vrátí zdarma v rámci celé Evropy.

Dobití kreditu

  1. Na pokladním místě obdržíte náramek s čipem, na který si dobijete kredit (hotově nebo kartou) za poplatek 30 Kč při prvním dobití.
  2. Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu.

Tip pro vás:

Načtěte QR kód z informačního papíru -> Sledujte zůstatek kreditu v online účtence

Nestačil vám kredit?

Kredit si můžete dobít kdykoli přímo v areálu akce na dobíjecích místech NFCtron hotově nebo kartou.

Zbývá vám kredit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce.

Něco vám chybí?

V případě dotazů se obraťte na support NFCtron

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion