Aktualita: Festival vína VOC Znojmo již v sobotu 7. 5. 2022
 

Festival vína VOC Znojmo již v sobotu 7. 5. 2022

zveřejněno:  19. 2. 2022
Festival vína VOC Znojmo se blíží! Letošní, již 14. ročník zavádí novinku v termínu, a tak se na svá oblíbená vína můžete těšit vždy první květnovou sobotu.

Festival vína VOC Znojmo se blíží! Letošní, již 14. ročník zavádí novinku v termínu, a tak se na svá oblíbená vína můžete těšit vždy první květnovou sobotu.

Letos tedy uvedení nového ročníku vín VOC Znojmo připadá na sobotu 7. května a nově certifikovaná vína VOC Znojmo si dle tradice budete moci vychutnat od 10.00 do 21.00 hod. v historických  kulisách města Znojma. 

„V souvislosti se stoupající návštěvností festivalu a požadavky milovníků znojemských vín jsme vyslyšeli četná přání a přesměrovali termín trvale na sobotu. Je to pochopitelné z hlediska účastníků i zajímavé pro město Znojmo a zdejší podnikatele,“ vysvětluje předseda VOC Znojmo František Koudela.

Festival je tak atraktivní pozvánkou do našeho města, kde můžete strávit třeba prodloužený víkend nejen s vínem a poznávat, co vše vám Znojmo může nabídnout.

Již nyní se na vás těší vinaři 21 členských vinařství spolku VOC Znojmo. Začněte proto plánovat první květnový víkend – 7. 5. 2022 u nás ve Znojmě!

O podrobnostech a programu vás budeme informovat. 

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion