Aktualita: Festival VOC Znojmo před kamerou
 

Festival VOC Znojmo před kamerou

zveřejněno:  28. 5. 2022
Letošní Festival VOC Znojmo přivítal rekordní počet návštěvníků. Pokud jste byli mezi nimi a užívali si příjemnou atmosféru této jedinečné vinařské akce, zopakujte si svůj zážitek prostřednictvím nového videa z festivalu. A jestli jste si tentokrát festival nechali ujít, načerpejte inspiraci pro příští ročníky.

Letošní Festival VOC Znojmo přivítal rekordní počet návštěvníků. Pokud jste byli mezi nimi a užívali si příjemnou atmosféru této jedinečné vinařské akce, zopakujte si svůj zážitek prostřednictvím nového videa z festivalu. A jestli jste si tentokrát festival nechali ujít, načerpejte inspiraci pro příští ročníky.

Festival vína VOC Znojmo, který se v letošním roce vrátil v květnovém termínu, nabídl návštěvníkům všechno, na co se těšili. Jedinečná vína typických znojemských odrůd všech 21 členských vinařství spolku VOC Znojmo, pestrý hudební program, bohatou gastronomickou nabídku i malebné prostředí královského města Znojma, to vše vám zprostředkuje nové video z festivalu, které můžete zhlédnout na www.youtube.com/watch?v=oLiQil33nsQ nebo v sekci videa.

„Video společnosti VideoBrothers s.r.o. je důkazem toho, že ani dva roky vynucených změn neměly vliv na další ročníky,“ konstatuje předseda VOC Znojmo František Koudela. „Lidé dál přicházejí za kvalitním vínem a kulturními zážitky, u nichž se setkávají s rodinou i přáteli.“

Prázdné sklenky jste si mohli doplnit nejen na Horním náměstí, ale také během procházky Sauvignonovou ulicí, Veltlínským náměstím či Ryzlinkovým trhem. A pokud vás omrzel městský festivalový ruch, v relax zóně u rotundy sv. Kateřiny jste si vedle vína vychutnali i vyhlídku do okolní krajiny.

Nezapomeňte, že nově se festival koná každou první květnovou sobotu, a zaškrtněte si v kalendáři termín 15. ročníku, který se uskuteční 6. května 2023.

Festival se konal pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly a za podpory Vinařského fondu ČR, města Znojma, Svazu vinařů ČR a Jihomoravského kraje.

 

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion