Aktualita: Kalendář VOC Znojmo poradí, kdy a kam za vínem
 

Kalendář VOC Znojmo poradí, kdy a kam za vínem

zveřejněno:  24. 4. 2023
Informace o vinařích VOC Znojmo a jejich akcích, které často bývají spojeny s dalšími kulturními i chuťovými zážitky, najdete nyní přehledně a na jednom místě. Stačí se stavit pro nový Kalendář akcí vinařů VOC Znojmo 2023, třeba na Festivalu vína VOC Znojmo.

Znojemsko, to nejsou jen historické památky, Národní park Podyjí či malebné moravské obce, ale především víno a vinařská turistika. A protože akcí místních vinařů přibývá, vydal spolek VOC Znojmo tištěný Kalendář, který shrnuje aktuální vinařské aktivity celého roku.

„V Kalendáři přinášíme informace o akcích VOC Znojmo i akcích jednotlivých vinařství či vinařských obcí v roce 2023,“ informuje František Koudela, předseda VOC Znojmo. „Věříme, že vám usnadní orientaci a stane se pomocníkem při plánování dovolené, prodlouženého víkendu nebo třeba jen příjemně stráveného dne s vínem.“

Příležitostí ochutnat kvalitní víno je u nás opravdu mnoho, od nejznámějšího Znojemského historického vinobraní přes vinařské festivaly, koncerty na vinicích, putování po vinicích až po otevřené sklepy. Díky Kalendáři z nich můžete vybírat podle termínu, tematického zaměření akce nebo preferovaných vinařství. Nechybí medailonky členských vinařství VOC Znojmo a nezbytné kontakty.

Kalendář bude zdarma k dispozici už na Festivalu vína VOC Znojmo, který proběhne 6. května. Sehnat ho budete moci také ve znojemském TIC na ulici Obrokové, v Informačním centru VOC Znojmo ve Vlkově věži, ve vinotékách i u vinařů v jejich sklepích. Se svým sympatickým formátem se vejde akorát tak do kapsy nebo do batůžku, aby vás provázel na vašich vinařských toulkách.

 

Dokumenty ke stažení
Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion