Aktualita: Kam pro víno v době adventu? Do Vlkovy věže!
 

Kam pro víno v době adventu? Do Vlkovy věže!

zveřejněno:  21. 11. 2021
Informační centrum VOC Znojmo Vlkova věž otevírá koncem listopadu, aby nabídlo vína VOC Znojmo v době Znojemského adventu.

Informační centrum VOC Znojmo Vlkova věž otevírá koncem listopadu, aby nabídlo vína VOC Znojmo v době Znojemského adventu.

„Letos se do Znojemského adventu zapojujeme již podruhé. A stejně jako adventní čas provází vůně koření, medu či ovoce, i vína z typických znojemských odrůd mají své nezaměnitelné aroma. Sauvignon voní po broskvích, angreštu či černém rybízu, Ryzlink rýnský doprovází medové tóny a vůně lipového květu, Veltlínské zelené se vyznačuje muškátovým a mandlovým nádechem. Právě taková vína mohou zpříjemnit čas adventu, doplnit sváteční stůl nebo se stát vítaným dárkem pod vánočním stromečkem,“ přibližuje František Koudela, předseda VOC Znojmo. „Informační centrum VOC Znojmo v přízemí Vlkovy věže pro vás bude otevřeno každý pátek, sobotu a neděli. Přijďte během Znojemského adventu na skleničku skvělého vína ze speciálního vinného baru, s níž si můžete vyšlápnout až na ochoz Vlkovy věže a vychutnat si nevšední vyhlídku na předvánoční město.“

A tak až se v době Znojemského adventu budete procházet vyzdobeným městem a užívat si sváteční atmosféru, nezapomeňte se zastavit také ve Vlkově věži.

PROVOZNÍ DOBA VLKOVY VĚŽE v období Znojemského adventu 2021:

26. 11. - 20. 12. 2020

každý pátek, sobotu a neděli

Pátek: 14.00 – 18.00 hod.

Sobota: 14.00 – 18.00 hod.

Neděle: 10.00 – 16.00 hod.

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion