Plánujete výlet? Pak využijte Vinobus!

zveřejněno:  5. 10. 2018
Plánujete s kolegy, přáteli nebo rodinou výlet po krásách našeho regionu? Pak využijte Vinobus VOC Znojmo. Užijete si nejen spoustu zábavy, ale zavítáte i na známá a méně známá místa Znojemska, ochutnáte ta nejlepší zdejší vína a obdivovat budete moci krásnou přírodu Národního parku Podyjí, rozsáhlé vinice i nespočet pamětihodných míst. Anebo vyrazte do úplně jiného koutu republiky, Vinobus VOC Znojmo je vám plně k dispozici!

Sezóna Vinobusu je u konce, a tak nastává jeho mimosezónní provoz. Mimo sezónu, tj. od podzimu do jara, nabízíme pronájmy Vinobusu. Je možné pronajmout si ho s průvodcem či bez průvodce, vyrazit po jeho klasické trase, nebo si ho vypůjčit na výlety zcela mimo náš okres. Jak vám bude libo.

Jsme schopni domluvit také individuální program v rámci projížďky Vinobusu. Pokud budete chtít, domluvíme po trase několik otevřených sklepů, kde můžete zastavit a degustovat. Rádi připravíme program přímo na míru. Naší filozofií je ostatně přivést návštěvníky přímo k vinařům, do sklepů a na vinice!

Pronajmout Vinobus je možné na www.vinobus.cz v sekci Pronájem. Na webu jsou k nalezení i veškeré důležité informace.

Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcemi Chvalovice, Vrbovec, Tasovice, Havraníky a Nový Šaldorf-Sedlešovice a Vinařského fondu ČR. Aktuální informace na www.vinobus.cz nebo na Facebooku VOC Znojmo.

Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion