Aktualita: Platíme s NFCtron!
 

Platíme s NFCtron!

zveřejněno:  23. 4. 2024

Platíme s NFCtron!


Dobijte si kredit online přes NFCtron Tickets, u prodejců plaťte přiložením náramku s čipem k prodejnímu zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Placení v areálu bude díky NFCtron rychlejší, přehlednější a hlavně bezpečnější. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné.

Pro ještě lepší přehled doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené objednávky, dostávat notifikace o jednotlivých platbách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Doporučujeme: Proč si dobít kredit online?


Dobití kreditu online přes NFCtron Tickets

  • Nezaplatíte nic navíc a na akci budete ready.
  • Nevytiskneme společně žádný papír navíc, vše najdete jednoduše online.
  • Na dobíjecím místě stačí pro odbavení kreditu ukázat QR kód z NFCtron Tickets.
  • Dobít si kredit online přes NFCtron Tickets je možné pouze do 4. 5. 2024 10:00

Dobití kreditu na označeném dobíjecím místě na akci

  • Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě NFCtron.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.
  • Po dobití kreditu obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě!


Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron, načtěte aktivovaný čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a předat nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

FAQ


Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí načíst si čip do mobilní aplikace NFCtron a pomocí 3 kliknutí si o vrácení kreditu na bankovní účet zažádat. O vrácení kreditu si můžete zažádat až 14 dnů od ukončení akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Obraťte se na Support NFCtron na e-mailu info@nfctron.com.

Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion