Aktualita: VOC Znojmo míří na mezinárodní veletrh Wine Prague 2022
 

VOC Znojmo míří na mezinárodní veletrh Wine Prague 2022

zveřejněno:  5. 5. 2022
Mezinárodní veletrh vína Wine Prague je největší a nejvýznamnější vinařskou událostí v České republice a VOC Znojmo na něm nebude chybět. Veletrh proběhne 10. - 11. května 2022 na výstavišti „PVA EXPO PRAHA“ Letňany, kde v prostoru výstavní plochy A21 najdete náš stánek.

Mezinárodní veletrh vína Wine Prague je největší a nejvýznamnější vinařskou událostí v České republice a VOC Znojmo na něm nebude chybět. Veletrh proběhne 10. - 11. května 2022 na výstavišti „PVA EXPO PRAHA“ Letňany, kde v prostoru výstavní plochy A21 najdete náš stánek.

Veletrh zasvěcený vínu, jeho kulturní propagaci, edukaci a četným obchodním setkáním znamená příležitost pro všechny, kteří vyhledávají nové informace a obchodní kontakty pro práci s nejušlechtilejším nápojem, jakým víno bezesporu je.

„Na našem stánku samozřejmě budete moci ochutnat nově zatříděná vína VOC Znojmo, ale seznámíme vás také s Královskou řadou vín, projekty a akcemi, kterých se bude spolek účastnit,“ přibližuje předseda VOC Znojmo František Koudela. „Společnou prezentací znojemských vinařů a znojemské podoblasti v rámci apelačního systému VOC se zařadíme mezi vinařské velmoci, jakými jsou Francie, Itálie nebo Španělsko.“

Pro znojemské vinaře je velmi důležité propojení se Znojmem coby cílem turistů, kteří přijíždějí jak za dobrým vínem, tak za krásami našeho města a jeho okolí. Na stánku VOC Znojmo se proto bude prezentovat projekt #znojmochutna.

Dva dny degustací vín domácích i zahraničních producentů, dokonalý servis a služby a jedinečná atmosféra, to vše dělá z Wine Prague významnou akci evropského formátu, kterou by si žádný profesionál z oboru ani milovník vína neměl nechat ujít.

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion