Znojemskem s Vinobusem VOC Znojmo

Znojemskem s Vinobusem

14 zastávek | 59 kilometrů | 20 vinařství
Krásy Znojma a přilehlých obcí, výhled na vinice, ochutnávky vín – a spousta dalšího.

Díky Vinobusu můžete jednoduše zavítat ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž byste museli řešit dopravu tam i zpět. Čekají vás krásné vinice, příroda Národního parku Podyjí, Loucký klášter i další zajímavosti v blízkosti zastávek Vinobusu. Nosič na kola je samozřejmostí.

Autobus s kapacitou 32 míst a přívěsem na 20 kol, který se třikrát denně vydává na trasu dlouhou čtyřicet pět kilometrů a cestou čtrnáctkrát zastaví – to je speciální Vinobus.

Vinobus na své trase objíždí řadu zajímavých vinařských lokalit – vinice, sklepní uličky, vinařství a vinné sklepy i místa, odkud se můžete vydat na výlet na kole. Pro návštěvníky Znojemska je to způsob, jak se vyhnout problémům s nulovou tolerancí alkoholu za volantem nebo na kole. Můžete absolvovat celou trasu s průvodcem a na vybraných místech zažít krátké zastávky s vínem, ale lze také kdekoliv vystoupit, projít si vybrané místo, ochutnat tu vína a počkat na další spoj. Anebo se můžete vydat dál po některé z cyklostezek.

www.vinobus.cz

Jihomoravský kraj Město Znojmo
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion