VOC Znojmo

Královská řada vín VOC Znojmo hlásí posledních pár lahví

Už jste ochutnali vína Královské řady vín VOC Znojmo? Pokud ne, neváhejte! První královské ryzlinky jsou už skoro všechny pryč. Královské ryzlinky od Znovínu Znojmo jsou již vyprodané, ale Vinařství Waldberg Vrbovec ještě nějakými lahvemi disponuje!

Královská řada vín VOC Znojmo hlásí posledních pár lahví

Velkou novinku ve vinařském světě v podobě speciální řady vín originální certifikace – Královské řady VOC Znojmo – představil spolek na podzim minulého roku. Tento poklad VOC Znojmo čítal na 2 728 lahví – 848 lahví Ryzlinku rýnského ročníku 2013 od Znovínu Znojmo a 1 880 lahví ryzlinku rýnského 2013 od Vinařství Waldberg Vrbovec. A nyní je k dostání už jen královský ryzlink z Vrbovce, a to pouze přímo ve vinařství.

 

Královská řada sklidila u milovníků velký úspěch, vždyť vinaři už pomalu nemají lahve na prodej. Jsme za to velmi rádi, protože jsme věděli, že naše ryzlinky dozrají k dokonalosti a že tím nabídneme našim zákazníkům exkluzivní zážitek!

 

Královské ryzlinky mají jedinečnou charakteristiku: jsou se zlatavými až jantarovými odstíny, s vůní medovou, meruňkovou, s pomerančovými  tóny, případně minerálními tóny, kořenité, s vůní po lipovém květu, lehce s tóny petroleje neboli kerosinu. Co se projevuje ve vůni, najdeme i v chuti. Extraktivní, nazrálé, s dlouhotrvající perzistencí.


Královská řada vín VOC Znojmo hlásí posledních pár lahví