VOC Znojmo

Ochutnejte trasu Vinobusu – už za měsíc na vinobraní

Patnáct zastávek a šestašedesát kilometrů. Krásy Znojma a přilehlých obcí, výhled na vinice, ochutnávky vín – a spousta dalšího. Vinobus se sice vzhledem ke lhůtám na výrobu speciálního autobusu naplno rozjede až v dubnu 2016, premiérově si jej však budete moci vyzkoušet již na Znojemském historickém vinobraní. A to v rámci nedělního programu. 13. září tak bude ve Znojmě a okolí ve znamení ochutnávky trasy Vinobusu!

Ochutnejte trasu Vinobusu – už za měsíc na vinobraní

O vinobraní pojede podobný typ autobusu, vše ostatní už ale bude už skoro tak, jako by jezdil náš opravdový Vinobus. Začíná se u Vlkovy věže, přesněji z Masarykova náměstí, a pojede se celá trasa. Zastavíme však jen na dvou zastávkách - na vinici Lampelberg a u hotelu Vinice-Hnanice. Degustovat vína budete moci i přímo ve Vinobusu.  Pojedeme celkem třikrát – v 10:00, 12:00 a 14:00 a jízdné bude zcela zdarma. Zamluvit si místo ve Vinobusu však s ohledem na výjimečnost jízdy nebude možné. Celou dobu vám bude k dispozici i náš průvodce.

 

Nedělní ochutnávka trasy Vinobusu, jak premiérovou jízdu našeho vinařského autobusu nazýváme, výborně zapadá do programu Znojemského historického vinobraní. V neděli vám totiž chceme dát prostor k tomu, abyste stihli to, co jste za pátek a sobotu nestihli. S Vinobusem se podíváte do okolí Znojma, na vinice, k vinařům i na další zajímavá místa.

 

Takže nezapomeňte! O Znojemském historickém vinobraní, které se koná ve dnech 11. – 13. září, máme nabitý program. V pátek a v sobotu se na vás těšíme u rotundy sv. Kateřiny, kde bude probíhat tradiční degustace vín VOC Znojmo, a v neděli se uvidíme v našem Vinobusu!
Dokumety ke stažení: