VOC Znojmo

Ohlédněte se námi za vinobraním! Aneb víno, pohoda a dobrá nálada

Před více než třemi měsíci jsme se opět zapojili do programu největšího svátku vína u nás – Znojemského historického vinobraní. Popáté tvořila jednu z hlavních scén ochutnávka vín VOC Znojmo u rotundy sv. Kateřiny a poprvé brázdil Znojemskem Vinobus. Krátkým ohlédnutím a krásnou vzpomínkou na letošní ročník vinobraní pod taktovkou VOC Znojmo je zbrusu nový spot, který pochází ze stejné dílny jako videa z květnového Festivalu vína VOC Znojmo – natočili jej šikovní znojemští rodáci Jan a Vítězslav Otrubovi ze společnosti Videobrothers.

Ohlédněte se námi za vinobraním! Aneb víno, pohoda a dobrá nálada

Letošní vinobraní bylo opravdu povedené, a to nejen co do počtu návštěvníků či vypitých vzorků vín. Tou největší radostí byla spokojenost a úsměv na tváři návštěvníků. Na spot z vinobraní jsme se opravdu těšili. Vládla tu totiž pohodová atmosféra, lidé se bavili, ochutnávali, užívali si krásného počasí, programu i výborného vína. A přesně toto se odráží i v našem spotu – víno, pohoda a dobrá nálada.

 

Spot nabízí pohled na zaplněné prostranství u rotundy, kde návštěvníci degustovali vína odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené z produkce VOC Znojmo. Během pátku a soboty tu nebylo prakticky k hnutí, nápor milovníků vína byl opravdu velký. I přesto tu ale panoval klid a pohoda. Díky krásnému počasí si lidé posedali na hradby, do trávy, zkrátka využili každou volnou plochu.

 

Spot se ohlíží také za premiérovou jízdou Vinobusu, která byla na programu v neděli. Tři jízdy byly zaplněné do posledního místa. Návštěvníci se podívali například do Hnanic k bronzovému Vinaři roku 2015 – Vinice-Hnanice a na Lampelberg. Za váš zájem o Vinobus děkujeme!. Už se těšíme, až v dubnu 2016 rozjedeme náš Vinobus naplno!

 

Video Znojemské historické vinobraní 2015 – Ochutnávka vína VOC Znojmo a Vinobus ke zhlédnutí přímo zde: https://www.youtube.com/watch?v=uVaXJHwF6YM.

 

Děkujeme vám všem za vytvoření nezaměnitelné atmosféry a rovněž doufáme, že jste si vinobraní užili tak jako my. A třeba se někdo z vás ve videu najde.

 

Znojemské historické vinobraní se konalo v termínu od 11. – 13. září 2015. Další ročník je naplánován na 16. – 18. září 2016. Aktuality sledujte na www.znojemskevinobrani.cz nebo na našem webu a facebooku.

Video: Znojemské historické vinobraní 2015 - Ochutnávka vín VOC Znojmo a Vinobus


Ohlédněte se námi za vinobraním! Aneb víno, pohoda a dobrá nálada