VOC Znojmo

Partneři VOC ZNOJMO pro rok 2016

Svaz vinařů České republiky Ford CARent BS Vinařské potřeby RENOMIA ACO

Partneři VOC ZNOJMO pro rok 2016

Svaz vinařů České republiky

Svaz vinařů České republiky je nejvýznamnějším sdružením v ČR, které hájí zájmy pěstitelů révy vinné a výrobců vína. Je vydavatelem časopisu Vinařský obzor a pořadatelem mnoha dalších podniků, včetně například Vinařství roku nebo Oenofora.

 

Ford CARent

Ford CARent patří mezi přední autorizované prodejce vozů Ford. Autocentrum CARent v Brně na Bělohorské poskytuje svým zákazníkům kompletní služby jako značkový autoservis;  autopůjčovnu osobních i užitkových vozů; prodej náhradních dílů a příslušenství Ford. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

BS Vinařské potřeby

Firma BS vinařské potřeby s.r.o. se již od roku 1995 řadí k předním českým dodavatelům vinařského sortimentu. Spolupracuje s řadou světových producentů technologií, zařízení a vybavení.  Poskytuje širokou nabídku služeb pro vinaře a vinohradníky, včetně enologicko-technologického poradenství.

www.vinarskepotreby.cz

 

RENOMIA

„RENOMIA, a. s., komplexní služby v oblasti pojištění.“

 

RENOMIA, a. s., je vedoucí českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

www.renomia.cz

 

ACO

Skupina ACO je světovým výrobcem prvků pro stavebnictví s vedoucím postavením ve svém oboru v rámci Evropy.  Roční obrat skupiny, působící ve 28 zemích je cca 600 milionů EUR. Disponuje 26 výrobními místy  ve 12 zemích a 60 distribučními společnostmi. Celkově společnost zaměstnává kolem 4 000 zaměstnanců.

Společnost ACO Stavební prvky spol. s r.o., jako člen skupiny ACO, poskytuje komplexní řešení v oblasti venkovního odvodnění a odvodnění budov. Zakládáme si na kvalitě produktů, profesionálním řešení, poradenství a servisu. 

www.aco.cz

 

Vinolok je unikátní skleněná zátka na lahve, která ve světě nemá konkurenci. V počátcích byla používána výlučně na víno, v posledních letech se ale použití rozšiřuje i na destiláty, vodu nebo oleje. Skleněnou zátku využívají vinaři a producenti lihovin ve Francii, Německu, Rakousku, Austrálii, USA nebo na Novém Zélandu. V Česku byl prvním zákazníkem v roce 2007 Marek Špalek z Nového vinařství. V současné době zátku Vinolok na svá vína používá Vinařství Hort, Víno Jarmila, Rajhradské Klášterní, Znovín Znojmo, Botanická zahrada, Hustopečská Mandlárna a další.
Více na www.vinolok.cz