VOC Znojmo

Stavte se za námi na veletrh Wine Prague!

Výstaviště PVA Expo Praha Letňany se ve dnech 21. až 23. května 2018 stane místem zasvěceným vínu a jeho kulturní propagaci. Koná se tu totiž uznávaný mezinárodní veletrh Wine Prague. Stejně jako v předešlých letech se akce účastní také VOC Znojmo, a to i společně s městem Znojmem.

Stavte se za námi na veletrh Wine Prague!

Hlavní roli tu bude samozřejmě hrát víno. A Znojmo rozhodně nepůjde přehlédnout. VOC Znojmo se bude na veletrhu Wine Prague pyšnit jednou z největších expozic. Rádi vás přivítáme u našeho stánku, kde budete moci nejen ochutnat nově zatříděná vína VOC Znojmo, ale seznámíme vás také s našimi projekty, připomeneme Vinobus s jeho novinkami a pozveme vás i na další akce, kterých se budeme jakospolek účastnit. Prezentovat ale budeme i Znojemsko jako takové a vše, co je s vínem spojené – ať už jde o vinařské sklepy, vinice, cyklostezky či turistické cíle.

 

Na veletrhu se se spolkem prezentuje i samotné Znojmo. Stánek #znojmochutna bude lákat do vinařského města Znojma nejen milovníky tohoto královského moku, ale také milovníky historie, krásné přírody či aktivního odpočinku.

 

Návštěvníci veletrhu mohou nejen navštívit stánky všech vystavovatelů, ale také rozsáhlý doprovodný program. Program veletrhu i další informace naleznete na www.wineprague.com. Těšíme se na setkání s vámi!


Stavte se za námi na veletrh Wine Prague!
Stavte se za námi na veletrh Wine Prague!