Tisková zpráva: Ochutnávka vín VOC Znojmo - rotunda sv. Kateřiny VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

Tisková zpráva: Ochutnávka vín VOC Znojmo - rotunda sv. Kateřiny

Znojemské Historické Vinobraní – „Ochutnávka vín VOC Znojmo“ 14. -15. 09. 2012 Znojemský hrad Druhý ročník ochutnávky vín na známém Znojemském historickém vinobraní se konal u rotundy sv. Kateřiny v atraktivním prostředí Znojemského hradu. Na účastníky čekalo 44 vzorků zatříděných VOC vín z 15-ti vinařství. Celé dva dny nám k pěknému pozdně letnímu počasí hrála i příjemná cimbálová muzika Neoveská, která udávala celkový pohodový dojem celé akce. Celkový počet účastníků byl o celých 40% větší, než v minulém roce, což nás velice těší. Za oba dva dny bylo ochutnáno více než 35 000 degustačních porcí vín VOC Znojmo. To je 2 300 lahví.

Znojemské Historické Vinobraní – „Ochutnávka vín VOC Znojmo“

14. -15. 09. 2012 Znojemský hrad

Druhý ročník ochutnávky vín na známém Znojemském historickém vinobraní se konal u rotundy

sv. Kateřiny v atraktivním prostředí Znojemského hradu.

 

Na účastníky čekalo 44 vzorků zatříděných VOC vín z 15-ti vinařství. Celé dva dny nám k pěknému pozdně letnímu počasí hrála i příjemná cimbálová muzika Neoveská, která udávala celkový pohodový dojem celé akce.

 

Celkový počet účastníků byl o celých 40% větší, než v minulém roce, což nás velice těší. Za oba dva dny bylo ochutnáno více než 35 000 degustačních porcí vín VOC Znojmo. To je 2 300 lahví.

Na účastníky ochutnávky čekalo několikrát za den losování anketních lístků. Anketa s názvem „Poznej vinaře VOC Znojmo“. Každý výherce získal velice zajímavou cenu v podobě návštěvy u vinaře VOC Znojmo s ochutnávkou nejen vín VOC včetně ubytování pro dvě osoby. Mezi další překvapení losování patřilo předplatného časopisu Wine&Degustation. Po vylosování byl kladen důraz především na správnosti kladených otázek na anketním lístku, kde se prověřila znalost účastníků.

Velké dík patří také všem partnerům.

Těšíme se na Vás v dalším roce! Děkujeme všem návštěvníkům a vinařům za vytvoření nezaměnitelné atmosféry.

Fotky si můžete prohlédout zde.Dokumety ke stažení: