VOC Znojmo

V dubnu otevírá Vlkova věž

Vinařská sezóna ve Znojmě odstartuje 1. dubna. Návštěvníkům se otevírá Informační centrum VOC Znojmo ve Vlkově věži, které zahajuje svou čtvrtou sezónu. Nabízí ochutnávky vína na vyhlídce věže, speciální vinný bar, možnost zakoupit si lahev špičkového vína i v neděli a o svátcích a hlavně nepřeberné množství informací o vinařství a vinařských akcích na Znojemsku.

V dubnu otevírá Vlkova věž

Informační centrum ve Vlkově věži plní několik funkcí, avšak prioritou je podpora vinařské turistiky na Znojemsku. Návštěvníkům poskytujeme nejčerstvější informace o otevřených sklepích jednotlivých vinařství včetně podrobných informací o všech vinařských akcí, které vinaři pořádají.

 

Stavit se můžete i na sklenku dobrého vína, kterou si můžete vychutnat v přízemí věže, nebo na ochozu věže s krásným výhledem na město Znojmo a jeho okolí. Degustace vína probíhá ze speciálního a nutno říci unikátního vinného baru, díky němuž dokážeme udržet otevřenou lahev vína až čtrnácti dní, aniž by víno ztratilo na své kvalitě. A vy si tak ze široké škály vín můžete vybrat vaše oblíbené.

 

Informační centrum ve Vlkově věži se návštěvníkům otevírá v pátek 1. dubna. Otevírací naleznete níže. V případě zájmu je možné objednat si ochutnávku vín VOC Znojmo také individuálně. Proto neváhejte a navštivte nás na Vlkově věži na Kollárově ulici ve Znojmě. Přesvědčte se sami, že naši Vlkovku stojí za to vidět – propagační video naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=h94DAXE2VLM

 

Informační centrum VOC Znojmo ve Vlkově věži vzniklo před třemi lety nejen díky spolku VOC Znojmo, ale také za vydatné podpory města Znojma, Znojemské Besedy a Jihomoravského kraje.

 

 

Duben a říjen

PÁ – SO, svátky: 10.00 – 18.00

NE: 10.00 – 15.00

 

Květen – září

PO – ČT, svátky: 10.00 – 18.00

PÁ: 10.00 – 19.00

SO: 9.00 – 19.00

NE: 9.00 – 15.00


V dubnu otevírá Vlkova věž
V dubnu otevírá Vlkova věž