VOC Znojmo

Vinobus VOC Znojmo podpořilo i město Znojmo

Vinobus VOC Znojmo podpoří také město Znojmo. Memorandum, které podepsali předseda VOC Znojmo František Koudela a starosta Znojma Vlastimil Gabrhel symbolicky na Vlkově věži, tedy v Informačním centru VOC Znojmo, se týká spolupráce v oblasti cestovního ruchu a turistiky spojených s vinohradnictvím a vinařstvím a rozšíření služeb právě o projekt vinařského autobusu, tzv. Vinobusu.

Vinobus VOC Znojmo podpořilo i město Znojmo

Vinobus je po Informačním centru ve Vlkově věži dalším projektem, jak bychom chtěli vinařskou turistiku oživit a nabídnout návštěvníkům možnost zavítat do Znojma i jeho okolí. Děkujeme proto městu Znojmu za jeho podporu! Součástí memoranda je i finanční podpora projektu Vinobusu, kterou ještě musí schválit zastupitelstvo města. Po dobu tří let má Znojmo podpořit Vinobus částkou 200 000 korun.

 

Premiérovou jízdu zažil Vinobus již na zářijovém Znojemském historickém vinobraní a zaplněn byl při všech třech projížďkách do posledního místa. Ostrý provoz zahájí Vinobus v dubnu 2016. Ve fázi přípravy jsou speciální webové stránky Vinobusu, katalog Vinobusu a samotný pravý Vinobus půjde do výroby.  O všem vás budeme včas informovat.

 

Projekt Vinobusu je podporován rovněž ze strany Jihomoravského kraje i Centrálou cestovního ruchu – Jižní Morava.


Vinobus VOC Znojmo podpořilo i město Znojmo
Vinobus VOC Znojmo podpořilo i město Znojmo