VOC Znojmo

Voňavé okénko ve Vlkově věži

Voňavé okénko ve Vlkově věži

Informační centrum VOC Znojmo Vlkova věž přichází s předvánoční novinkou. Letos poprvé pro Vás otevřeme a nabídneme Vám vína VOC Znojmo také v prosinci, v době Znojemského adventu.

V letošním roce se zapojujeme do Znojemského adventu, najdete nás na mapce Voňavých okének. A proč ne, vždyť naše typické znojemské odrůdy mají své vůně. Sauvignon voní po broskvích, angreštu či černém rybízu, Ryzlink rýnský doprovází medové tóny a vůně lipového květu, Veltlínské zelené se vyznačuje muškátovým a mandlovým nádechem.

Informační centrum VOC Znojmo v přízemí Vlkovy věže se změní ve výdejní okénko. „Můžete si tak vybrat vína na vánoční stůl, nebo třeba dárek pod stromeček. Připravena budou i dárková balení,“ přibližuje František Koudela, předseda VOC Znojmo.

Zavítejte v době Znojemského adventu do vánočně vyzdobeného města, užijte si sváteční atmosféru a na procházce se nezapomeňte zastavit u Voňavého okénka Vlkovy věže. Navíc i zde si můžete vyzvednout speciální balicí papír vyzdobený vánočními symboly a znojemskými památkami.

U okénka bude samozřejmě nutné dodržovat platná aktuální nařízení.

Pro aktuální informace nás sledujte na tomto webu, Facebooku a Instagramu VOC Znojmo.

 

PROVOZNÍ DOBA VLKOVY VĚŽE v období Znojemského adventu 2020:

 

28. 11. - 20. 12. 2020

Každý pátek, sobotu a neděli

 

Pátek: 14.00 – 18.00 hod.

Sobota: 14.00 – 18.00 hod.

Neděle: 10.00 – 16.00 hod.