VOC Znojmo

Zavítejte za námi na Špilberk Food Festival

Brněnský hrad Špilberk se první červnový víkend opět stane dějištěm významné gastronomické události. Ve dnech 3. - 5. června se odehraje již 5. ročník akce Špilberk Food Festival. Návštěvníky láká na pochoutky z osvědčených restaurací, ale i od nováčků. Kromě delikátního jídla a vína se můžete těšit na mnoho doprovodných akcí – mezi nimi mimo jiné i na vína VOC Znojmo.

Zavítejte za námi na Špilberk Food Festival

Gurmány čeká na Špilberku opravdový třídenní festival lahůdek. V historických kulisách hradu předvedou své kuchařské umění špičky svého oboru a vína VOC Znojmo budou u toho. Ochutnat je budete moci mimo jiné v kasematách hradu. Je to pro nás čest, že můžeme gurmánské speciality doprovodit předními znojemskými víny!

 

Kromě degustace vína VOC Znojmo u stánku se můžete v pátek a v sobotu těšit na řízené degustace vín VOC Znojmo prezentované předními znojemskými sommeliery. Tyto řízené degustace budou spojené s prohlídkou kasemat hradu Špilberk.

 

První ročník Špilberk Food Festivalu proběhl v roce 2012 a od té doby se těší stoupajícím oblibě hostů. Je určený milovníkům delikátního jídla, ale i těm, kteří chtějí ochutnat speciality z restaurací, do kterých běžně nechodí. Vína VOC Znojmo jsou součástí festivalu od samého začátku. Snoubení vína a pokrmů je totiž jednou z hlavních myšlenek, kterou vinaři VOC Znojmo prosazují. Špilberk Food Festival se letos stává součástí nového projektu Wine Weekend Brno, který proběhne od 2. do 5. června v Brně. Více informací o festivalu najdete na www.spilberkfoodfestivalu.cz.

Prezentace vinařů VOC Znojmo na Špilberk Food Festivalu se koná za podpory Vinařského fondu ČR.


Zavítejte za námi na Špilberk Food Festival
Zavítejte za námi na Špilberk Food Festival
Zavítejte za námi na Špilberk Food Festival