VOC Znojmo

Zítra pro vás otevíráme Vlkovu věž – naše informační centrum

Vinařská sezóna je tu! Zítra otevíráme Informační centrum VOC Znojmo ve Vlkově věži, které letos zahajuje svou třetí sezónu.

Zítra pro vás otevíráme Vlkovu věž – naše informační centrum

A co v našem informačním centru naleznete? Poskytneme vám nejčerstvější informace o otevřených sklepích jednotlivých vinařství včetně podrobných informací o všech vinařských akcí, které vinaři pořádají.

 

Ze speciálního vinného baru u nás můžete navíc degustovat vína VOC Znojmo, a to v přízemí věže. Náš unikátní vinný bardokáže udržet otevřenou lahev vína po dobu až čtrnácti dní, aniž by víno ztratilo na své kvalitě. Díky tomu vám můžeme v rámci degustace nabízet širokou škálu našich vín. Skleničku vína si můžete vychutnat také přímo na ochozu věže – stačí vystoupat po 128 schodech. Odměnou vám bude krásný výhled na malebné město Znojmo.

 

Informační centrum ve Vlkově věži otevíráme v pátek 3. dubna. V dubnu a v říjnu pro vás máme otevřeno vždy od pátku do neděle a o svátcích, od května do konce září pak každý den. V případě zájmu si můžete objednat ochutnávku vín VOC Znojmo také individuálně.

 

Více informací na http://www.vocznojmo.cz/infosystem/.

 

Video: Informační centrum VOC Znojmo, Vlkova věž

 


Zítra pro vás otevíráme Vlkovu věž – naše informační centrum