Aktualita: Festival vína VOC Znojmo místo května v září
 

Festival vína VOC Znojmo místo května v září

zveřejněno:  24. 4. 2021
Festival vína VOC Znojmo se přesouvá na 4. září. Termín 8. květen a s ním spojený svátek vína VOC Znojmo se blíží, už tedy není možné nadále vyčkávat. Proto pro letošní rok stanovujeme nový termín na počátku září. O 13. ročník oblíbeného Festivalu vína VOC Znojmo tak nepřijdete. Věříme, že bude úspěšný.

Čekání na září si můžete zpestřit svými oblíbenými víny a od 8. května také novinkami z dubnového zatřiďování. „Nově zatříděná vína VOC Znojmo zakoupíte buď ve Vlkově věži, nebo na eshopu www.vinotrh.cz, případně na eshopech jednotlivých vinařů. Všechna pohromadě pak samozřejmě ochutnáte na festivalu v termínu 4. září. Do té doby se navíc nabídka rozšíří o vína ze srpnového zatřídění a hodnocení. Nabídka vín VOC Znojmo ročníku 2020 bude široká a chybět nebudou ani vína předešlých ročníků,“ přibližuje předseda VOC Znojmo František Koudela.  

Místo konání, program a gastronomickou nabídku zveřejníme s blížícím se 4. zářím. Festival vína VOC Znojmo proběhne v režimu dle aktuálních vládních nařízení a o bližších podrobnostech budeme včas informovat. Doporučujeme sledovat web, Facebook a Instagram VOC Znojmo.  

Loňským ročníkem se můžete inspirovat na https://www.youtube.com/watch?v=ZeBu6yWHWHc

Festival se koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana a za podpory Vinařského fondu ČR, města Znojma, Svazu vinařů ČR a Jihomoravského kraje.

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion