Aktualita: Otvíráme!  Vína VOC Znojmo ve Vlkově věži už od 1. května
 

Otvíráme! Vína VOC Znojmo ve Vlkově věži už od 1. května

zveřejněno:  17. 4. 2021
Již 9. sezónu na prvního máje odstartuje Informační centrum ve Vlkově věži. V přízemí věže na vás čeká nabídka vín odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené či jejich cuvée všech vinařů spolku VOC Znojmo.

Již 9. sezónu na prvního máje odstartuje Informační centrum ve Vlkově věži. V přízemí věže na vás čeká nabídka vín odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené či jejich cuvée všech vinařů spolku VOC Znojmo.

„Provoz budeme samozřejmě upravovat dle aktuálních vládních nařízení. Prozatím bude možné zakoupit vína s sebou, přičemž s výběrem i informačním servisem pomohou pracovníci Informačního centra. Na výstup do věže a výhled z ochozu si však ještě počkáme. Po uvolnění vládních opatření si budete moci vedle vín VOC Znojmo vychutnat i výhled na město a jeho okolí,“ říká František Koudela, předseda VOC Znojmo.

Od 8. května bude ve Vlkově věži v nabídce i 42 nově zatříděných vín VOC Znojmo. „Standardně bychom je uvedli na trh v rámci Festivalu vína VOC Znojmo, ovšem současná vládní opatření neumožňují tradiční termín 8. května. Nehodláme již čekat, a proto stanovujeme nový termín festivalu 4. září. O bližších podrobnostech budeme včas informovat.  Nicméně všechna vína lze od 8. května zakoupit buď ve Vlkově věži, nebo na eshopu www.vinohtrh.cz, případně na eshopech jednotlivých vinařů,“ připomíná Koudela.

Lepší orientaci v kompletní nabídce vín odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, kterých je několik desítek, umožní návštěvníkům nové nabídkové karty.

V Informačním centru VOC Znojmo ve Vlkově věži je nutné dodržovat platná nařízení. Vstup bude možný pouze s respirátorem, návštěvníkům bude k dispozici dezinfekce a doporučuje se dodržovat rozestupy dvou metrů.

Pro aktuální informace doporučujeme sledovat web www.vocznojmo.cz, Facebook a Instagram VOC Znojmo.

 

PROVOZNÍ DOBA VLKOVY VĚŽE:

KVĚTEN A OBOBÍ 14. ZÁŘÍ – ŘÍJEN

So: 10.00–17.00, Ne, svátky: 10.00–15.00

ČERVEN – 12. ZÁŘÍ

Po–So: 10.00–18.00, Ne, svátky: 10.00–16.00

 

Období Znojemského adventu 2021 (o provozní době budeme včas informovat)

 

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion