VOC Znojmo

Billboard hlásá: Jedete správně

Na nejfrekventovanější dálnici v České republice, na dálnici D1, máte od začátku června možnost míjet na sto dvanáctém kilometru směrem od Prahy nový billboard. Ten patří VOC Znojmo a láká do Znojma právě na nejtypičtější odrůdy regionu – na vína odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené.

Billboard hlásá: Jedete správně

Billboard zacílený obecně na víno a VOC Znojmo, využíváme vůbec poprvé. Zatím jsme billboardovou kampaň zaměřovali vždy na konkrétní akci – na květnový Festival vína VOC Znojmo. Věřím, že si řidiči billboardu všimnou a pojedou správným směrem. Vizuál billboardu totiž v sobě obsahuje heslo Jedete správně, exit 112 a šipku.

 

Billboard VOC Znojmo na sto dvanáctém kilometru dálnice D1 u Jihlavy bude viset po celý červen a červenec. Další billboard se přidá začátkem července, ale o něco jižněji. Exit 112 doplní exit 26 – billboard Jedete správně bude tentokrát nabádat ke sjezdu z rychlostní silnice R52 ve směru z Brna do Vídně, a to na sjezdu do Pohořelic. K cestě za znojemskými bude lákat po celé prázdniny.