VOC Znojmo

Na veletrhu Wine Prague se představíme společně s městem Znojmem

Výstaviště PVA Expo Praha Letňany se ve dnech 23. až 25. května 2016 stane místem zasvěceným vínu, jeho kulturní propagaci a prostorem pro setkávání těch, kteří vyhledávají nové kontakty, informace nebo obchodní příležitosti. Mezinárodní veletrh Wine Prague si klade za cíl přinést do Prahy stejně profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů, které známe z podobných akcí ve světě. Stejně jako v loňském premiérovém ročníku se akce účastní také VOC Znojmo.

Na veletrhu Wine Prague se představíme společně s městem Znojmem

Unikátní postavení budou mít na veletrhu tuzemští vinaři, avšak za účasti předních vinařských velmocí, jakými Francie, Itálie nebo Španělsko.  Svá vína budou vinaři VOC Znojmo návštěvníkům nabízet osobně. Takže se můžete setkat přímo s tím, kdo vinice obhospodařuje, kdo je u procesu výroby vína a kdo mu dává svou tvář.

 

Součástí stánku VOC Znojmo bude i prezentace Vinobusu, se kterým přímo na výstaviště přijedeme. Budete tak mít jedinečnou příležitost se s projektem seznámit a navíc budete mít možnost degustovat vína jednotlivých vinařství přímo ve Vinobusu. Možnost rezervací na degustace pro návštěvníky veletrhu je e-mailem na voc@vocznojmo.czdo 20. 5. 2016, nebo přímo na veletrhu u průvodkyň Vinobusu. Tak si ji nenechte ujít!

 

VOC Znojmo se bude na veletrhu Wine Prague pyšnit jednou z největších expozic. Vedle samotného sdružení a jednotlivých vinařů se společně s vinařstvími prezentuje také město Znojmo, což je naprosto výjimečné. Stánek Královské město Znojmo bude lákat do vinařského města Znojma nejen milovníky tohoto královského moku, ale také milovníky historie, krásné přírody či aktivního odpočinku. Důraz přitom bude kladen na 790. výročí povýšení Znojma na královské město, které Znojmo letos slaví.

 

Cílem veletrhu je nejen prezentace VOC Znojmo, odborné a široké veřejnosti, ale také prezentace vína jako takového, prezentace znojemské vinařské podoblasti a všeho, co je s vínem spojené – ať už jde o vinařské sklepy, vinice, cyklostezky či turistické cíle, které jsou s vínem spojené.

 

Na veletrhu můžete navštívit stánky všech vystavovatelů i rozsáhlý doprovodný program. Program veletrhu i další informace naleznete na www.wineprague.com. Veletrh pořádá společnost Yacht s.r.o. ve spolupráci s časopisem Wine&Degustation.

 


Na veletrhu Wine Prague se představíme společně s městem Znojmem
Na veletrhu Wine Prague se představíme společně s městem Znojmem