Spot z festivalu je na světě VOC - vína originální certifikace Znojmo
VOC Znojmo

Spot z festivalu je na světě

Od Festivalu vína VOC Znojmo uplynuly již více než tři měsíce. V těchto dnech spatřil světlo světa nový spot, který se ohlíží právě za festivalem. Letos jsme opět zažili krásný den plný vína, folklóru a gastronomie. Vzpomínkou na něj budiž i náš nový spot. A pro všechny ty, kteří s námi letos festival neprožili, ať je toto video pozvánkou na příští rok!

Spot z festivalu je na světě

Krásné počasí, tisíce lidí korzující se skleničkou vína historickým centrem Znojma, program na čtyřech různých místech. Festival vína VOC Znojmo, který se konal 8. května již poosmé, navštívilo na 6 600 lidí.  18 vinařství sdružených do VOC Znojmo nabízelo na sedm desítek vín odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. Z bohatého programu jmenujme například Hanku Gregušovou, skupinu Bezobratři, Docuku s Jitkou Šuranskou nebo folklórní soubor Karpaty Ružinov. Samozřejmostí byla cimbálová muzika, a to nejen na odrůdových ulicích. Součástí programu byl i slavnostní křest Vinobusu.

 

Video z Festivalu vína VOC Znojmo 2016, který pochází z dílny společnosti VideoBrothers, je ke zhlédnutí na www.youtube.com/znojmotv nebo na webu www.vocznojmo.cz v záložce Festival vína VOC Znojmo. Přímý odkaz na video https://www.youtube.com/watch?v=1aHPXaN0Wj4.

 

Festival se konal pod záštitou ministra zemědělství Mariana Juračky a za podpory Vinařského fondu ČR a města Znojma.