VOC Znojmo

Vlkova věž otevírá 1. května

Vlkova věž otevírá 1. května

Na prvního máje konečně otevíráme Informační centrum ve Vlkově věži. Datum jsme museli z důvodu vládních nařízení v boji proti koronaviru posunout. Prozatím otevíráme v omezeném režimu, ale i tak se na vás moc těšíme!

Dle aktuálních vládních nařízení budeme samozřejmě náš provoz upravovat, nicméně teď platí, že budeme regulovat počet lidí ve věži a na ochozech, abychom dodrželi nově pravidlo max. 10 lidí, a degustace vín u nás zatím nebude možná. Tu předpokládáme od 25. května, kdy se otevírají plošně kavárny a restaurace.

Hned od 1. května ale u nás bude možné nejen vystoupat na věž a užít si krásného výhledu na Znojmo, ale také nakoupit lahve vín VOC Znojmo.  Fungovat bude samozřejmě i informační servis, na který jste zvyklí.

Od 8. května budou ve Vlkově věži v nabídce i 32 nově zatříděných vín VOC Znojmo. Standardně bychom je uvedli na trh v rámci Festivalu vína VOC Znojmo, ale současná vládní opatření nám ho v tradičním termínu 8. května neumožňují pořádat. Hledáme proto náhradní termín. Nicméně, nezapomeňte – všechna vína lze od 8. května zakoupit buď ve Vlkově věži, nebo na eshopu www.vinohtrh.cz, případně na eshopech jednotlivých vinařů.

Pro lepší orientaci v kompletní nabídce vín odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, kterých je několik desítek, budou ve Vlkově věži k dispozici nově nabídkové karty.

V Informačním centru VOC Znojmo ve Vlkově věži je nutné samozřejmě dodržovat všechna platná nařízení, jak je například vstup do věže pouze s rouškou. Návštěvníkům bude k dispozici dezinfekce a doporučuje se dodržovat rozestupy dvou metrů.

 

PROVOZNÍ DOBA VLKOVY VĚŽE V ROCE 2020:

 

KVĚTEN A OBOBÍ 13. ZÁŘÍ – ŘÍJEN

So: 10.00–17.00, Ne, svátky: 10.00–15.00

 

ČERVEN – 13. ZÁŘÍ

Po – So: 10.00–18.00, Ne, svátky: 10.00–16.00

 

 

 


Vlkova věž otevírá 1. května
Vlkova věž otevírá 1. května
Vlkova věž otevírá 1. května
Vlkova věž otevírá 1. května