Aktualita: Vlkova věž otevírá 6. dubna
 

Vlkova věž otevírá 6. dubna

zveřejněno:  1. 4. 2019
Informační centrum VOC Znojmo ve Vlkově věži letos otevírá v sobotu 6. dubna. Zahajuje již svou sedmou sezónu! Ve Vlkově věži je možné nejen zakoupit vína vinařů VOC Znojmo či degustovat ze speciálního vinného baru, ale hlavně tu jsou k dispozici nepřeberné množství informací o vinařství a vinařských akcích na Znojemsku. Nově lze od letoška ve Vlkově věži platit kartou.

Ochoz věže s vyhlídkou zůstane návštěvníkům ale do odvolání zatím nepřístupný. Bohužel byl zjištěn špatný stav venkovního schodiště. S majitelem objektu, městem Znojmem, jsme proto v kontaktu v souvislosti s nutnou opravou. Až se ochoz návštěvníkům zpřístupní, budeme všechny informovat.

 

Kdo se na degustaci vína vydá právě do Vlkovy věže, určitě neprohloupí. Víno vám tu nalijeme ze speciálního vinného baru. Tento vinný bardokáže udržet otevřenou lahev vína až čtrnácti dní, aniž by víno ztratilo na své kvalitě. Díky tomu je možné v rámci degustace nabízet širokou škálu vín, aby si každý vybral to, které mu chutná.

 

Informační centrum ve Vlkově věži se návštěvníkům otevírá v sobotu 6. dubna. Otevírací dobu a detailní informace najdete na www.vocznojmo.cz/infosystem.  

 

Informační centrum VOC Znojmo ve Vlkově věži vzniklo v roce 2013 nejen díky spolku VOC Znojmo, ale také za vydatné podpory města Znojma, Znojemské Besedy a Jihomoravského kraje.

Fotografie
Projekt je realizován s podporou Fondu:
Partneři:
Jihomoravský kraj
Svaz vinařů ČR
Člen destinační společnosti:
ZnojmoRegion